Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Nejusilovnější třída z okresu v učení slovíček

Velké ocenění práce učitelů a žáků ZŠ Hustopeče nad Bečvou při distanční výuce. ZŠ Hustopeče nad Bečvou  je vítězem okresního kola jazykového šampionátu s WocaBee! Žáci třídy 9 němčina získali prvenství v procvičování slovíček v okrese Přerov a postupují do krajského kola. V pondělí 9. listopadu se žáci naší školy zapojili do celočeské soutěže v učení cizích jazyků s názvem Podzimní WocaBee šampionát. Ve druhém ročníku soutěže v procvičování slovíček mezi sebou soupeří žáci od základních škol až po gymnázia, a to nejen v Česku, ale i na Slovensku. Šampionát probíhá v aplikaci na učení cizích slovíček WocaBee, která funguje online, takže žákům nebrání v soutěžení ani distanční forma výuky. Spolu je do soutěže zapojeno přibližně 45 000 žáků. V našem okrese se nejusilovnějšími žáky v prvním kole soutěže stali žáci třídy 9. němčina (p.uč. Valoušková). Během prvního týdne šampionátu získali v aplikaci skvělý výsledek – jejich průměrný denní počet bodů (tzv. WocaPoints) na žáka byl v okresním kole až 366! Stali se tak okresními WocaBee šampiony a postupují do krajského kola, které probíhá od 17. do 20. listopadu 2020. Držme našim žákům palce, aby byli úspěšní i nadále a probojovali se až do Česko-slovenského finále Podzimního WocaBee šampionátu v prosinci.

Blahopřejeme, vedení školy

Štítky
Autor:

Jsme školou s devíti postupnými ročníky a poskytujeme základní vzdělání pro děti z obcí Hustopeče nad Bečvou, Milotice nad Bečvou, Vysoká, Poruba, Hranické Loučky a Špičky. Ve škole jsou vzděláváni i žáci s vývojovými poruchami učení a chování, a to formou individuální integrace. Škola je informačním centrem a členem Asociace školních sportovních klubů.