Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Ovoce a mléko do škol

Dobrý den,

v týdnu od 30. – 4. 12. 2020 můžete očekávat pro žáky zdravé produkty ze školních projektů.

  • Jablka
  • Dále dodáme ochutnávkové krabice sýrů, ve kterých naleznete: balení plátkových sýrů vysoké kvality zastoupené 3 druhy ( Eidam, Gouda, Kralevic), sýrové tyčinky pařeného sýra- Sýráci , Mozzarella třešničky, sušené fíky a vlašská jádra – ideální kombinace ke snoubení chutí se sýry .

Mgr. Radka Březíková

Štítky
Autor:

Jsme školou s devíti postupnými ročníky a poskytujeme základní vzdělání pro děti z obcí Hustopeče nad Bečvou, Milotice nad Bečvou, Vysoká, Poruba, Hranické Loučky a Špičky. Ve škole jsou vzděláváni i žáci s vývojovými poruchami učení a chování, a to formou individuální integrace. Škola je informačním centrem a členem Asociace školních sportovních klubů.