Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Zimní vycházka ke krmelci – 2. třída

Za krásného zimního počasí jsme se ve čtvrtek 18. února vydali na vycházku do zasněženého lesa s cílem navštívit krmelec a zvířátkům donést něco na přilepšenou. Krmelec jsme doplnili senem, jablíčky, mrkví, kukuřicí, žaludy, kaštany a suchým chlebem. Cestou jsme měli štěstí a v dáli jsme zahlédli stádo srnek. Pobyt v krásné zimní přírodě jsme si užili a do školy jsme se vraceli s dobrým pocitem, že jsme pro naši přírodu něco udělali.

Žáci 2. třídy a paní učitelka Mgr. O. Poláčková

Štítky
Autor:

Jsme školou s devíti postupnými ročníky a poskytujeme základní vzdělání pro děti z obcí Hustopeče nad Bečvou, Milotice nad Bečvou, Vysoká, Poruba, Hranické Loučky a Špičky. Ve škole jsou vzděláváni i žáci s vývojovými poruchami učení a chování, a to formou individuální integrace. Škola je informačním centrem a členem Asociace školních sportovních klubů.