Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Škola v přírodě – 3. třída, Semetín.

     Ve dnech 15. -17. září se stala cílem naší školy v přírodě Hájenka na Semetíně. Na toto místo jsme se vrátili již podruhé a opět nás nezklamalo. Již jako zkušení znalci prostředí jsme se hned zapojili do aktivit.

     Slunečné počasí nám hrálo do karet, a tak jsme většinu pobytu strávili venku v přírodě. Instruktoři Zuzka s Honzou si pro děti připravili mnoho různorodých her a aktivit, na které asi nikdy nezapomeneme. Hry to byly vskutku bláznivé, např. Projekt vejce, Ruská ruleta, Semafor, Rybí banka, Diamant, Liščí ocásky, Člověče- nezlob se, Vymyšlená encyklopedie, atd.  Dětem se také velmi líbilo v lanovém centru, opékání špekáčků a noční procházka lesem. Cílem tohoto pobytu bylo především stmelení kolektivu, rozvoj týmové spolupráce a pobyt v přírodě.

Autor: Mgr. Olga Poláčková, TU 3. ročníku