Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Postup do okresního kola florbalu si vybojovali i starší hoši

2. místo v okrskovém kole ve florbalu starších hochů

Čtvrtek 11. listopadu byl pro vybrané hochy z 8. a 9. tř. ve znamení sportu. Na půdě ZŠ Šromotovo v Hranicích se konalo okrskové kolo ve florbalu. Za soupeře měli chlapci ZŠ 1. Máje, ZŠ Šromotovo a ZŠ Struhlovsko. První zápas se ZŠ Struhlovsko hoši sice těsně prohráli 2:1, další dva však s přehledem vyhráli 4:0 a 5:0. Díky tomuto výkonu se chlapci umístili celkově na 2. místě s postupem do okresního kola v Přerově.

Základní školu Hustopeče nad Bečvou reprezentovali: Hovorka Tomáš- kapitán, Biskup Jan, Havran Oldřich, Kříž Filip, Pospíšil Martin, Šuba Šimon, Váhala František, Žemla Ondřej, Cichra Jiří, Cichra Lukáš, Hajda Petr, Pospíšil Roman, Chyla Martin, Musial Marek

Děkuji všem hráčům za jejich nasazení a příkladnou reprezentaci školy.

Zapsala: Mgr. Olga Poláčková