Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Florbal – okresní finále – starší dívky

Pěkného sportovního úspěchu dosáhly  ve florbalu starší dívky základní školy ve složení: Dohnalová Barbora, Brodíková Bohdana, Hýžová Karolína, Horáková Štěpánka, Huňatová Eliška, Krčmářová Ludmila, Kupková Lucie, Machancová Pavlína, Vahalová Markéta, Juráňová Lucie, Vaculíková Michaela. 

V okresním finále v Přerově vybojovaly  krásné 3. místo.

Turnaje, který proběhl 16.11. 2021 v Přerově, se zúčastnilo celkem 8 družstev, které byly rozděleny do dvou skupin. V základní skupině tým našich reprezentantek hrá tři zápasy. Dva z nich byly vítězné (1:0, 2:1) a jeden zápas  jsme prohrály 2:5 s budoucím vítězem celého turnaje ZŠ Svisle Přerov. Postupový klíč ze skupiny pak určil našemu týmu souboj o 3. místo, které dívky vyhrály 1:0 s ZŠ Přerov Velká Dlážka.

Velká škoda, že náš tým těsně před samotným turnajem oslabil Covid – 19. Do Přerova  jsme tak odjeli bez dvou šikovných a dravých útočnic z 9. třídy.

K velmi pěknému sportovnímu výsledku blahopřejeme.

Jaroslav Bečák