Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Vrchol plesové sezóny – Závěrečný večírek předtanečních

Vrchol plesové sezóny – Závěrečný večírek předtanečních v Hustopečích nad Bečvou

 

     V pátek 11. 3. 2022 se v kulturním domě městyse uskutečnil tak dlouho odkládaný a očekávaný taneční večírek žáků naší školy. Původně měl být na seznamu akcí již v listopadu, ale taneční sezónu nám překazila sezóna „covidová“. Naštěstí vše dobře dopadlo a především díky manželům Münsterovým se „Závěrečné předtaneční žáků 8. a 9. třídy“ mohlo konat.

     Byla to skvělá podívaná na tzv. „proměnu dokonalou“(termín z přírodopisu), kde se nám žáci  8. a 9. třídy před očima proměnili v křehké víly a pozorné mladé muže, jak zmínil náš pan ředitel Mgr. Jaroslav Bečák.

Velké díky  žákům, rodičům, pedagogům, asistentkám a ostatním dobrovolníkům, kteří se na organizaci závěrečných předtanečních podíleli.

Myslím, že jsme si to všichni společně užili a v budoucnu se těšíme na další podobné akce.

 

Autor: třídní učitelé 8., 9. třídy

Nebyly nalezeny žádné obrázky