Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Okresní kolo ve volejbale dívek

Okresní kolo ve volejbale dívek

Po dvouleté pauze mohl konečně školní volejbalový tým dívek vyrazit na okresní kolo soutěže v Přerově. Turnaje se účastnilo celkem 6 družstev z okresu Přerov. Přestože naše dívky trénují teprve od září, udělaly velké pokroky jak v technice, tak v taktice hry.

Hned v prvním utkání remízovaly s družstvem dívek z Velké Dlážky C a nakonec v „tiebreaku“ zápas vyhrály. Poté je čekaly téměř profesionální hráčky opět z Velké Dlážky A, které byly tak výborné, že obsadily celkové 1. místo v soutěži. Poslední zápas – a znovu Velká Dlážka, tentokrát B – byl nervy drásající. ZŠ Hustopeče tedy bojovaly o 3. místo a byl to opravdu boj. Za stavu 24:24 soupeřky vystřídaly na podání a zasadily nám 2 esa. Nakonec jsme tedy obsadili 4. příčku, ale i z „bramborové“ medaile máme velkou radost. Děvčata – GRATULUJI! Za rok bude pohár nášJ!

Tým dívek ZŠ Hustopeče nad Bečvou – volejbal 2020:

8. třída: Machancová, Dohnalová B., Kupková, Huňatová, Krčmářová, Dohnalová T.

9. třída: Juráňová, Hýžová, Klanicová

 

Přejeme spoustu energie a motivace do dalších utkání!

Autor: Mgr. M. Dopitová