Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Soutěž v manuálních a počítačových dovednostech

Soutěž v manuálních a počítačových dovednostech.

  Dne 29.3.2022 se zúčastnili čtyři chlapci 9.ročníku naší školy soutěže v manuálních a počítačových dovednostech. Soutěž pořádala Střední průmyslová škola Hranice a šlo již o 18.ročník .Zúčastnění  byli žáci 8. a 9. tříd základních škol. Celkem soutěžilo 52 žáků ze 7 základních škol.

  Soutěž byla rozdělena do dvou oddělených částí. Rukodělná část a počítačová část. V rukodělné dovednosti 30 soutěžících a v počítačové dovednosti 22 soutěžících. Z každé části byli vyhodnoceni a oceněni tři nejlepší žáci s nejvyšším počtem bodů. Na základě součtů bodů z obou soutěžících oblastí se poté vyhodnotily tři nejlepší školy, které byly oceněny poháry. Nejlépe hodnocenou ZŠ se stala ZŠ Šromotovo Hranice,na druhém místě se umístila ZŠ Osek nad Bečvou a třetí místo obsadila ZŠ Svisle Přerov.Naší ZŠ reprezentovali chlapci: Biskup Jan,Blažek Aleš – rukodělné dovednosti a Chyla Martin,Hovorka Tomáš – počítačové dovednosti.

  Soutěž ukázala, že né vždy se zadaří, ale i tak chlapcům děkujeme za účast. Věřím, že si ze soutěže odnesli jisté zkušenosti a příjemné zážitky.

Napsala: Olivová Kateřina