Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Přátelský turnaj ve volejbale

Konečně zase nějaká sportovní akce! Jásali žáci naší školy, když se doslechli, že by si mohli zahrát volejbal proti někomu jinému, než sami proti sobě.

V pátek 17. 6., k nám do ZŠ Hustopeče nad Bečvou kolem poledne přijeli žáci 7. a 8. třídy ZŠ Šromotovo s doprovodem paní učitelky Ellen Hašové. Celý nápad vznikl v době, kdy po dlouhé covidové pauze byli žáci odtrženi od jakéhokoli společenského dění. A protože u nás je právě volejbal úžasnou stmelovací akcí pro dobrou náladu, nabídli jsme „Šromoťákům“, kteří mají od září volejbal jako kroužek nad rámec výuky, aby se přijeli podívat a zahrát si s námi.

Zprvu byli všichni trošku rozpačití, ale po chvíli byl všechen ostych pryč a hrálo se jak o život. Týmy byly poměrně vyrovnané, zahráli si snad úplně všichni, zkušení volejbalisté i nováčci. Na samý závěr dorazili i naši deváťáci, kteří se chtěli taktéž přidat, přestože měli za sebou celotýdenní kurz cyklistiky.

Chci poděkovat všem, co se na organizaci akce podíleli a především všem účastníkům naší i spřátelené školy!!!

Děkujeme a snad si to příští rok zopakujeme!

Marcela Dopitová