Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Florbal – okrskové kolo – starší žákyně

Ve čtvrtek 24. 11. 2022 proběhlo v Hranicích na ZŠ Šromotovo okrskové kolo ve florbalu v kategorii starších žákyň 8. – 9. třídy. Turnaje se zúčastnilo celkem pět družstev, a to z Hranic a okolí. Naši školu reprezentovalo dvanáct dívek ze 7., 8. a 9. třídy ve složení: Stoklasová Kateřina, Orlová Nela, Horáková Pavlína, Vahalová Markéta, Váňová Adéla, Kupková Lucie, Machancová Pavlína, Huňátová Eliška, Dohnalová Barbora, Krčmářová Ludmila, Vaculíková Michaela, Horáková Štěpánka.

Dívky si vybojovaly 1. místo s jednou remízou se „Šromoťákem“. Hrálo se dvanáct minut hrubého času a děvčata si to velice užila a s chutí postupují do Přerova.

autor článku: Váňová Adéla, 8. třída

Měla jsem možnost sledovat všechny zápasy našeho dívčího týmu a byla to velmi krásná podívaná. Děkuji všem jmenovaným děvčatům za skvělou reprezentaci naší školy a přeji hodně sil v okresním kole.                                                                                                                        

Mgr. Eva Březíková