Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Mikulášská nadílka 9. třídy

V pondělí 5. prosince 2022 se konala „Mikulášská nadílka“ v ZŠ Hustopečích nad Bečvou. Tak jako je tomu každý rok, se žáci 9. třídy na tuto akci velmi těší a připravují překvapení pro jejich mladší spolužáky na 1. stupni. Obzvlášť pro prvňáčky je to novinka – ti vůbec netuší, co se na ně chystá. Devátá třída se převlekla do kostýmů a obešla třídy prvního stupně s nadílkou. Některé starší děti jsou nebojácné a z čertů nemají strach, ale našly se i tací, kteří se schovávali do náruče paní učitelky. Dle slov mikulášské družiny nebylo zlobivých dětí letos moc, a tak čerti neměli tolik práce jako v minulých letech. Hodných dětí však přibývá každý rok víc a víc. Děti za odměnu dostaly nadílku – perníčky a sladkosti. Tímto děkujeme celé Mikulášově družině a hlavně samotnému Mikulášovi.

žáci 9. třídy