Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Vánoční dílny ve školní družině

Na svatou Lucii, za krásného mrazivého počasí, se na naší škole pořádaly vánoční dílny pro rodiče a děti navštěvující školní
družinu. Po dvouleté pauze si žáci společně se svými rodiči, prarodiči a dalšími rodinnými příslušníky mohli vyrobit různé vánoční dekorace, přáníčko, obrázky z písku či nazdobit dle své fantazie medové perníčky. Paní kuchařky nám k tomu připravily domácí punč, paní vychovatelky a asistentky napekly dobroty ke kávě a všichni si užili společně strávené chvilky.
Všem moc děkuji za hojnou účast, děkuji i bývalé paní vychovatelce a paní školnici za výpomoc. Díky patří také všem, kteří se podíleli na hladkém průběhu vánočních dílen. Již brzy se budeme těšit na další společné odpoledne u nás ve škole.

autor: Bc. Monika Rušarová, vedoucí školní družiny