Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Předškoláci ve škole

Dne 28. 3. 2023 měli žáci 2. a 3. třídy milou návštěvu. Přišli se na ně podívat děti z Mateřské školy Hustopeče nad Bečvou,  MŠ Špičky a MŠ Milotice nad Bečvou.
Předškoláci si poprvé vyzkoušeli, jaké to je být opravdovým školákem. Strávili s žáky jednu vyučovací hodinu, ve které na ně čekaly nejrůznější úkoly – programování robotů Bee-Botů, poznávání geometrických tvarů a barev, cvičení
na interaktivní tabuli aj. Společně jsme si u klavíru zazpívali známé písničky o jaru. Žáci zazpívali také píseň v anglickém jazyce a předškoláci zase recitovali básničku. Nakonec společně vypracovali pracovní list a omalovánku s jarní tematikou.
Předškoláci byli velmi šikovní a za odměnu si odnášeli upečené perníčky od žáků 2. stupně.
S většinou dětiček se uvidíme v naší škole příští září a pevně doufáme, že tato první společná akce zmírní obavy, které prvňáčci ve svůj velký den cítí.

Autor článku: Mgr. Michaela Hradilová, třídní učitelka 3. třídy