Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Turnaj v miniházené

V pátek 31. 4. 2023 se sešli vybraní žáci 1.-5. ročníku v házenkářské hale TJ Cement Hranice na dalším turnaji v miniházené.
Žáci se opět v rámci tělesné výchovy na turnaj připravovali. Naši Hustopečáci, Bečváci, Bombarďáci a Vlci sehráli několik zápasů s žáky z ostatních škol. Po úvodním slovu se žáci rozešli na rozcvičku a pak už se začalo hrát. Přihrávali si, běhali a stříleli v úžasné sportovní
atmosféře. Žáci, kteří zrovna nehráli, povzbuzovali své hráče a mohutně fandili. Hrací čas byl stanoven na 8 minut a hrálo se celkem na 2 hřištích. V rámci školní ligy budou uskutečněny ještě další 2 turnaje. Poté se všechny výsledky turnajů sečtou a budou vyhodnoceny nejlepší
týmy.  
Turnaj se vydařil a budeme se těšit na další kolo. Všem hráčům patří velké poděkování za statečný boj a vzornou reprezentaci školy.

autor: Mgr. Michaela Hradilová, třídní učitelka 3. třídy