Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Školní výlet 7. třída

Dne 26.května 2023 jsme se se třídou vydali na školní exkurzi do Ostravy.

Hned ráno jsme se vydali na vlakové nádraží, kde jsme čekali na vlak, který nás odvezl do Hranic. Odtud jsme se přeplněným vlakem vydali do Ostravy. Úspěšně jsme dojeli do Ostravy a přesunuli jsem se do Světa techniky, kam jsme dorazili okolo desáté a vydali se na prohlídku. Viděli jsme, jak rychle se spálí ořech, tzv. Černou díru (černá tmavá místnost) a umělý měsíc. Také jsme si mohli vyzkoušet, jaké to je pracovat v televizi, podívat se na dokumentární film do kinosálu. Ze Světa techniky jsme se vydali do Jump arény, kde jsme dostali krátké instrukce a mohli jít skákat. Byly tam tři patra a spousta atrakcí a trampolín, na kterých jsme mohli skákat. Po skákání v aréně jsme se opět tramvají vydali do Fóra Nová Karolína, kde jsme měli rozchod. Karolína je obrovská, takže jsme si nestihli všechno projít, ale bylo to super. Po Karolíně jsme se tramvají vydali na nádraží do Ostravy a čekali na příjezd vlaku. Pak jsme si jen sedli do vlaku a dojeli domů.

Výlet jsme si moc užili, byl skvěle zorganizovaný a akční.

autoři článku: Kateřina Buchalová, Simona Klöselová – žákyně 7. třídy