Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Recitační soutěž na 2. stupni

S blížícím se koncem roku jsme na 2. stupni uspořádali recitační soutěž, která sice nemá takovou účast jako na 1. stupni, ale i přesto jsme měli možnost prožít příjemné kulturní odpoledne. Do soutěže se přihlásilo celkem 11 žáků, kteří byli rozděleni do dvou kategorií. Po krátkém zahájení se obecenstvo a porota, složená z paní učitelek 1. a 2. stupně, zaposlouchala do vtipných, smutných či pohádkových veršů. Rozhodování nebylo jednoduché. Ti nejlepší si nakonec odnesli diplomy s poukázkami do knihkupectví. Ale ani ti, kteří se neumístili, nezůstali bez odměny. Všichni zúčastnění si alespoň smlsli na něčem dobrém. Všem recitátorům děkujeme za účast.

Výsledky:

Kategorie 6. a 7. třída

  1. místo – Marek Hub (6. tř.)
  2. místo – Ella Urbanová (7. tř.)
  3. místo – Eduard Stoklas (7. tř.)

Kategorie 8. a 9. třída

  1. místo – Ludvík Stoklas (9. tř.)
  2. místo – Jiří Hub (9. tř.)
  3. místo – Pavlína Horáková (8. tř.)

autor článku: Mgr. Monika Plesníková