Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Výlet do lanového centra Proud Olomouc

Ve čtvrtek 22. 6. 2023 vyrazili žáci první a druhé třídy za dobrodružstvím. Po příjezdu do lanového centra jsme byli rozděleni do dvou skupin podle tříd. Prvňáčky přivítal námořník Selkirk a druháky si vzal pod svá ochranná křídla detektiv Bystroočko. Mladší děti se hravou formou učily dovednostem potřebným k přežití na pustém ostrově – trénovaly fyzickou kondici, sklízely tropické ovoce, seznamovaly se se zvířaty, která ostrov obývají a nakonec dokonce pluly na lodi. Starší žáci stopovali zločince, luštili šifry, snímali otisky či poznávali stopy. Úsilí obou skupin bylo odměněno pobytem v herní zóně, kde nebyla nouze o netradiční atrakce, které si děti náramně užily. Nezbývá jen dodat: Sláva, nazdar, výletu!
autor článku: Mgr. Jana Kuchtová, třídní učitelka 1. třídy