Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Dopravní hřiště

V pátek 22. 9. 2023 si čtvrtá třída připomněla pravidla silničního provozu na dopravním hřišti v Hranicích. Každý osedlal své kolo a vydal se na připravené hřiště plné dopravních značek a zapeklitých dopravních situací. Na zhodnocení jízdy malých cyklistů se také přijel podívat pan
policista, který bedlivě sledoval dodržování dopravních předpisů. A i přes malé dopravní prohřešky si většina vedla na výbornou. Počasí nám přálo, a tak jsme si užili pěkné dopoledne.
Na jaře se na dopravní hřiště vydáme znovu. To už ale na žáky bude čekat ověření teoretických znalostí u testů a vyzkoušení nabytých vědomostí v praxi. Pokud žáci úspěšně zvládnou obě části, získají vytoužený řidičský průkaz.

autor článku: Mgr. Michaela Hradilová, třídní učitelka 4. třídy