Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Vybíjená s úsměvem

Ve středu 11. října za školou v Drahotuších probíhal již několikátý ročník turnaje Vybíjená s úsměvem, který každoročně pořádá ZŠ Drahotuše. Na školním hřišti se této akce zúčastnila celkem čtyři družstva z různých základních škol.

Naší školu reprezentovali vybraní žáci ze 4., 5. a 6. třídy. V půlce celého turnaje si žáci při odpočinkové pauze vypracovali test z pravidel vybíjené. Nádherné sportovní výkony, kterých si mnozí povšimli, předvedli Fabián Kalich a Dominik Vaculík ze 6. třídy.

Ve volných chvílích děti využívaly zázemí školního dvora – průlezky, víceúčelová hřiště, kde skvělou atmosféru doplnil hudební doprovod a slunečné počasí.

Z této sportovní akce jsme si odvezli 3. místo a těšíme se na další setkání.

autor článku: Kateřina Olivová, asistentka pedagoga