Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Úspěch chlapců 8. a 9. třídy na soutěži v manuálních dovednostech

     Josef Hajda a Eduard Stoklas z 8. třídy, Šimon Pavlica a Matyáš Perutka z 9. třídy Základní školy Hustopeče nad Bečvou se dne 10. 11. 2023 zúčastnili soutěže v manuálních dovednostech na Střední průmyslové škole v Hranicích. Soutěž byla zaměřena na zručnost.  Soutěžní část se skládala z orýsování, důlčíkování, demontáže, montáže šroubových spojů a sestavení ozubeného mechanismu dle výkresu. Účastníci soutěžili jako jednotlivci a v družstvech. Chlapci ze Základní školy Hustopeče nad Bečvou byli velice úspěšní. Umístili se jako jednotlivci i v družstvech. V soutěži jednotlivců se na 5. místě umístil Šimon Pavlica, na 3. místě Eduard Stoklas a na 1. místě Josef Hajda. V soutěži družstev se umístili na třetím místě Šimon Pavlica a Matyáš Perutka a na krásném 1. místě Josef Hajda a Eduard Stoklas. Chlapci byli oceněni poháry, medailemi a věcnými cenami. 

autor článku: Mgr. Lucie Trusinová