Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Exkurze svíčkárna SoyCa

V pondělí 18. 12. 2023 jsme společně s 2. a 5. třídou navštívili svíčkárnu Soyca v Olomouci. Děti zažily tvůrčí dopoledne, kdy mohly plně popustit uzdu představivosti a fantazie. Samy si mohly ozdobit svíčku obyčejnou i plovoucí a také nasypat koupelové soli do průsvitných
lahviček. Všechny výrobky si odvezly domů a vytvořily si tak zásobu dárečků, aby vše nenechaly jen na Ježíkovi. Součástí svíčkárny je i prodejna, o jejichž výrobky žáci projevili velký zájem. Po skončení programu nám majitel sdělil, že výrobnu je možné navštívit i s rodinami. Pokud tedy nevíte, jak strávit volno mezi svátky, přinášíme Vám tip na rodinnou zábavu. Všechny informace naleznete na webových stránkách: (soyca-svickarna.cz).

autor: Mgr. Jana Kuchtová, třídní učitelka 2. třídy