Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Valentýn ve škole

Svátek svatého Valentýna se slaví každoročně 14. února. Je to svátek zamilovaných, ale i svátek kamarádů a přátel. Protože máme v tento den jarní prázdniny, udělali jsme si Valentýna o něco dříve. Děti ze školního parlamentu se rozhodly, že připraví pro ostatní žáky školy Valentýnskou poštu. Připravily srdíčkovou schránku a informace o svátku. Celý týden mohli žáci házet do schránky přáníčka pro své kamarády. V pátek 9. února je zástupci školního parlamentu roznesli adresátům do všech tříd. Přáníček bylo nepočítaně a děti
nezapomněly napsat a vyrobit přáníčka i pro své učitele, učitelky, asistentky, vychovatelky a kuchařky.
Děkujeme všem, kteří se zapojili do této vydařené akce.

autor článku: Michaela Hradilová, třídní učitelka 4. třídy