Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Předškoláci ve škole

Ve středu 7. 2. zavítala do naší školy vzácná návštěva. Předškoláci z MŠ Milotice nad Bečvou a MŠ Hustopeče nad Bečvou společně se svými paními učitelkami navštívili 1. a 2.třídu, aby zjistili, co se od září 2024 stane jejich denním chlebem. Děti si mohly prohlédnout prostory školy, usednout do školních lavic, vyzkoušet si úkoly z kreslení, počítání, zpívání, tančení i práci na „kouzelné interaktivní tabuli“. Povídali jsme si, jaká pravidla dodržujeme ve škole, aby se nám zde společně dobře žilo, představili jsme si předměty, které se zde vyučují a hlavně se děti na vlastní kůži přesvědčily, že se nemusí vstupu do školy bát. Celou návštěvu jsme završili ve sportovní hale, kde byla přichystána překážková dráha a skákací hrad. Přejeme našim budoucím školákům, aby byli radostnými dětmi, které se těší na objevování a bádání při cestě vzděláváním.

 autor článku: Mgr. Jana Kuchtová, třídní učitelka 2. třídy