Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Návštěva vojáka ve školní družině

Konec týdne nám přišel do družiny zpříjemnit voják AČR pan Žaloudek. Pověděl dětem o svém povolání, ukázal  výstroj, kterou musí voják nosit, a kterou si také děti vyzkoušely. Nastínil nám denní režim svého povolání. Řekl nám i o svých misích v zahraničí i o jazyku, kterému se tam naučil. Dětem donesl „bojové“ barvy, kterými se vojáci mažou, aby je protivníci jen tak nenašli. Děti si mohly barvy namazat na obličej. Na závěr jsme šli do sportovní haly, kde provedl pan voják rozcvičku, ukázal pár bojových postojů a zahrál si s dětmi míčové hry. Odpoledne s odborníkem z praxe se všem líbilo a již se těšíme na dalšího profesionála ve svém oboru.

autor článku: Bc. Monika Nehybová Rušarová, vedoucí školní družiny

Zanechte komentář