Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Velikonoční dílny

V úterý 19. 3. 2024 jsme ve školní jídelně přichystali Velikonoční dílničky pro rodiče, ostatní rodinné příslušníky dětí navštěvující školní družinu a všechny příznivce tvořivých dílen.  Počasí si v tento den pro nás připravilo nádherné jarní teploty, a proto jsme se mohli s nadšením pustit do práce. V dílničkách si mohli všichni vyrobit různé velikonoční dekorace jako např. dřevěné výřezy ozdobené různými technikami, kohoutka z polystyrenového kuželu,  papírové přáníčko, slepičku na dřevěném podstavci. Dále si pak každý návštěvník mohl nazdobit perníčky či pískovat jarní obrázky. V rámci soutěže pořádané školním parlamentem si děti zdobily vyfouklá vajíčka voskem. Pro návštěvníky bylo připraveno i malé občerstvení. 

Děkujeme všem za účast a již teď se těšíme na další setkání.

Vychovatelky ŠD

Zanechte komentář