Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Vybíjená – okrskové kolo

Dne 15. 4. 2024 se uskutečnilo základní (okrskové) kolo ve vybíjené pro žáky 4. a 5. tříd. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 základních škol. Celá sportovní akce se díky nepříznivému počasí konala v tělocvičnách ZŠ a MŠ Struhlovsko. Tohoto turnaje se zúčastnila i naše škola, která soupeřila proti družstvům ze ZŠ a MŠ Všechovice, ZŠ 1. Máje (družstvo A, B), ZŠ a MŠ Osek nad Bečvou.
V prvním zápase jsme jasně přehráli družstvo Všechovice. Ve druhém, jsme při troše zmatku pana rozhodčího, prohráli o jeden bod proti 1. Máji B. Ve třetím kole nás s nadhledem porazil tým 1. Máje A. Čtvrtý  zápas proti Oseku nad Bečvou se nám podařilo nakonec vyhrát.
Naši žáci přistupovali ke každému zápasu s velkou bojovností a zaslouží si pochvalu. Díky sportovnímu úsilí a silným emocím dosáhli na krásné 3. místo.
Gratulujeme!!

Naši školu reprezentovali:
5. třída – Alžběta Vahalová, Eva Dorazilová, Eliška Macháčová, Ema Raidová, Marie Vahalová, Adam Sigmund, Damián Karolyi, Vratislav Mrukwia.
4. třída – Dominik Tůma, Karel Man, Tomáš Velický.

autor článku: Kateřina Olivová, asistentka