Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Miniházená

V pátek 19. 4. 2024 jsme se s vybranými žáky prvního stupně opět vydali na další kolo turnaje v miniházené. Házenou žáci dobře znají z hodin tělesné výchovy a mohli se tak opět poměřit s dalšími týmy jiných základních škol. V rámci školní ligy pojedeme ke konci školního roku na poslední turnaj. Poté se všechny výsledky turnajů sečtou a budou vyhodnoceny nejlepší týmy.
V házenkářské hale v Hranicích bojovaly opět 2 družstva. Rozhodčí z řad házenkářů dbali na dodržování pravidel a hráči i hráčky se snažili podat ty nejlepší výkony. Mladší kategorie byla zastoupena dětmi z 1.-3. ročníku (družstvo Partička). V kategorii 4.-5. třída nesl tým název Legendy.
Všem žákům děkujeme za reprezentaci naší školy a těšíme se na poslední kolo turnaje.

autor článku: Mgr. Michaela Hradilová, třídní učitelka 4. třídy