Okresní kolo vybíjená

Díky tomu, že se podařilo našim žákům 4. a 5. ročníku postoupit z okrskového kola ve vybíjené do okresního kola, jeli tedy dále poměřit své síly tentokrát do Přerova. Turnaj se odehrával venku na školních hřištích ZŠ Přerov, Svisle 13. Zúčastnilo se celkem pět základních škol. Proti našim žákům hrála ZŠ 1.Máje z Hranic, ZŠ z Kojetína a dvě ZŠ z Přerova. Náš původní tým, který si obhájil postup do okresního kola, nemohl kvůli velké nemocnosti žáků soutěžit ve stejném složení a polovinu našich hráčů zastupovali jejich spolužáci. Utkání proti ZŠ 1.Máje z Hranic pro nás nezačalo šťastně a bohužel se nás tento neúspěch držel až do konce celého turnaje. Přes všechnu snahu v této soutěži obsadili naši žáci poslední místo. Ve zdraví jsme si všichni zasoutěžili a pevně věříme, že příště dosáhneme na příčku vyšší, když to tentokrát nevyšlo.

Napsala: Kateřina Olivová, asistentka pedagoga