Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Hasičský podvečer ve školní družině

Svátek sv. Floriána oslavily děti ze školní družiny návštěvou hasičské zbrojnice u místních hasičů. Byla jim ukázána zásahová technika, nový automobil a další výbava potřebná na pomoc při zásahu. Dětem se návštěva u hasičů velmi líbila, mohly si vyzkoušet hasičské věci, ale i sednout si do nové Scaine. Jako překvapení na závěr měli místní hasiči připravenou malou odměnu pro děti, za což jim moc děkujeme.
Po návštěvě u hasičů jsme šli do sportovní haly, kde si zúčastněné děti vyzkoušely svou fyzickou zdatnost na opičí dráze, ale také soutěžily o nejdelší výdrž v poloze prkno a v dalších sportovních disciplínách. Unavené a spokojené děti si převzali rodiče ve večerních hodinách u školy.
Děkujeme místním hasičům za možnost návštěvy v hasičské zbrojnici, klukům z 9. třídy za připravené disciplíny ve sportovní hale a také Zuzce Husákové za malování na obličej. Již teď se těšíme na další družinové akce.

autor článku: Bc. Monika Nehybová Rušarová

Zanechte komentář