Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Recitační soutěž na 2. stupni

První červnový čtvrtek se nesl ve znamení recitační soutěže. I přestože o recitaci není již takový zájem jako u dětí na prvním stupni, našli se mezi žáky zájemci, kteří se rozhodli, že nás potěší svými vyjadřovacími schopnostmi. Do soutěže se přihlásilo celkem 9 žáků, kteří byli rozděleni do dvou kategorií. Mohli jsme se tak v průběhu odpolední chvilky poezie zaposlouchat do vtipných, smutných, ale i existenčních veršů. Rozhodování nebylo jednoduché. Všichni zúčastnění si odnesli sladkou odměnu a pro ty nejlepší byly připraveny diplomy a poukázky do knihkupectví. Děkujeme všem žákům, kteří se soutěže zúčastnili.

Výsledky:

Kategorie 6. a 7. třída

  1. místo – Marek Hub (7. tř.)
  2. místo – Hana Macháčová (7. tř.)
  3. místo – Ondřej Kadlec (6. tř.)

 

Kategorie 8. a 9. třída

  1. místo – Anastázie Kalichová (8. tř.)
  2. místo – Markéta Vahalová (9. tř.)

autor článku: Mgr. Monika Plesníková, třídní učitelka 5. třídy

Zanechte komentář