Šablony II v ZŠ Hustopeče nad Bečvou

Naše škola využila nabídku výzvy Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a podporu škol formou projektů zjednodušeného vykazování – šablony pro MŠ a ZŠ II, která je financována z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání a státního rozpočtu České republiky.

Náš projekt má název „Šablony II v ZŠ Hustopeče nad Bečvou“ a jeho realizace je od 1.9.2019 do 31.8.2021. Projekt navázal na úspěšnou realizaci dvouletého projektu Podpora ZŠ Hustopeče nad Bečvou formou šablon I.

Projekt šablony II je zaměřen na tato témata: osobnostně profesní rozvoj pedagogů, sdílení zkušeností pedagogů, tandemová výuka, rozvíjení kompetencí žáků v rámci mimoškolních aktivit, doučování žáků ohrožených školním neúspěchem a realizaci projektových dnů.

V projektu jsou nově zahrnuty také samostatné aktivity pro žáky navštěvující školní družinu.

V průběhu celého projektu bude realizováno celkem 9 aktivit. Jedná se např. o tyto aktivity:

• Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ
  • Tandemová výuka
  • Tematické kluby pro žáky
  • Doučování žáků

• Vzdělávání pedagogických pracovníků ŠD
  • Sdílení zkušeností pedagogů z různých škol
  • Projektové dny v ŠD a mimo ŠD

Získaná dotace ve výši 953 988,- Kč bude využívána na rozvíjení a prohlubování vzdělávání žáků na základní škole a zároveň na zvyšování odborných kompetencí pedagogů naší školy. Nastavené aktivity byly vybrány s cílem rozvíjet a prohlubovat školní činnost v oblastech, které jsou prioritní pro rozvoj a zdokonalování vzdělávání žáků v Hustopečích nad Bečvou.

V případě zájmu o bližší informace o projektu se můžete obrátit na ředitele školy Mgr. Jaroslava Bečáka - telefon: 604 319 752.

Soutěž 1. stupně „SCHOOLDANCE“

V pondělí, posledního školního týdne roku 2019, jsme jako každý rok pořádali školní soutěž pro žáky 1. stupně ve zpěvu a tanci, nazvanou tentokrát „SCHOOLDANCE“. Akci poprvé uspořádala 6. třída. Doufejme, že si svoji premiéru užili spolu se soutěžícími a držíme jim palce, snad jim toto nadšení a energie vydrží také do příštích let:-)

Mgr. Marcela Dopitová, 16. 12. 2019 Zobrazit více

Vánoční dílny v ŠD

Vánoční dílny v ŠDVe čtvrtek dne 12. 12. 2019 se uskutečnily vánoční dílny školní družiny.

Mgr. Adéla Vahalová, 13. 12. 2019 Zobrazit více

Mléko do škol

Mgr. Radka Březíková, 13. 12. 2019 Zobrazit více

Vánoce na dědině

Vánoce na dědiněVe čtvrtek 12. 12. 2019 se vypravili druháci společně se čtvrťáky do Rožnova pod Radhoštěm, kde je čekal program "Vánoce na dědině".

Mgr. Martina Urbanová, 12. 12. 2019 Zobrazit více

Soutěž - Naší přírodou, 1. místo pro naši ZŠ

Soutěž - Naší přírodou, 1. místo pro naši ZŠSoutěž - Naší přírodou

Mgr. Radka Březíková, 10. 12. 2019 Zobrazit více

Čertíci a andílci v 1. třídě

Čertíci a andílci v 1. tříděMikuláš ve škole

Mgr. Olga Poláčková, 8. 12. 2019 Zobrazit více

Vědecký festival ve Valašském Meziříčí

Deváťáci vybírají střední školu

Mgr. Naděžda Valoušková, 6. 12. 2019 Zobrazit více

Druháci a třeťáci v divadle

Druháci a třeťáci v divadleV úterý 3. prosince 2019 jsme se nadšeně vydali do divadla v Novém Jičíně, kde jsme viděli představení "Strašidelný mlýn".

Mgr. Martina Urbanová, 4. 12. 2019 Zobrazit více

Florbalový turnaj mladších žákyň

Florbalový turnaj mladších žákyňOkresní kolo ve florbalu v Přerově

„Postupujete“, to je slovo, které nás dostalo na okresní turnaj ve florbalu. Pilně jsme trénovaly, ano, chtěly jsme být co nejlepší, ale nešlo nám o výhru.  Šlo nám o to, se celkově dostat dál.  Byly jsme tým a jako tým jsme taky hrály. Ano, všechno od rozhodčích nebylo férové, ale na co by nám bylo vyhrát jen kvůli tomu, že bychom se dokázaly obhájit?  Skončily jsme třetí, ale všechny jsme si ty zápasy moc užily. Měly jsme toho správného týmového ducha a to nám stálo za to 3. místo v okrese.

žákyně ZŠ Hustopeče nad Bečvou

Mgr. Eva Lišková, 2. 12. 2019 Zobrazit méně

Čím jednou budu?

Čím jednou budu?Beseda s panem školníkem