Šablony II v ZŠ Hustopeče nad Bečvou

Naše škola využila nabídku výzvy Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a podporu škol formou projektů zjednodušeného vykazování – šablony pro MŠ a ZŠ II, která je financována z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání a státního rozpočtu České republiky.

Náš projekt má název „Šablony II v ZŠ Hustopeče nad Bečvou“ a jeho realizace je od 1.9.2019 do 31.8.2021. Projekt navázal na úspěšnou realizaci dvouletého projektu Podpora ZŠ Hustopeče nad Bečvou formou šablon I.

Projekt šablony II je zaměřen na tato témata: osobnostně profesní rozvoj pedagogů, sdílení zkušeností pedagogů, tandemová výuka, rozvíjení kompetencí žáků v rámci mimoškolních aktivit, doučování žáků ohrožených školním neúspěchem a realizaci projektových dnů.

V projektu jsou nově zahrnuty také samostatné aktivity pro žáky navštěvující školní družinu.

V průběhu celého projektu bude realizováno celkem 9 aktivit. Jedná se např. o tyto aktivity:

• Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ
  • Tandemová výuka
  • Tematické kluby pro žáky
  • Doučování žáků

• Vzdělávání pedagogických pracovníků ŠD
  • Sdílení zkušeností pedagogů z různých škol
  • Projektové dny v ŠD a mimo ŠD

Získaná dotace ve výši 953 988,- Kč bude využívána na rozvíjení a prohlubování vzdělávání žáků na základní škole a zároveň na zvyšování odborných kompetencí pedagogů naší školy. Nastavené aktivity byly vybrány s cílem rozvíjet a prohlubovat školní činnost v oblastech, které jsou prioritní pro rozvoj a zdokonalování vzdělávání žáků v Hustopečích nad Bečvou.

V případě zájmu o bližší informace o projektu se můžete obrátit na ředitele školy Mgr. Jaroslava Bečáka - telefon: 604 319 752.

Nejusilovnější třída z okresu v učení slovíček-ZŠ Hustopeče nad Bečvou

Velké ocenění práce učitelů a žáků ZŠ Hustopeče nad Bečvou při distanční výuce.
Blahopřejeme.

Správce Webu, 20. 11. 2020 Zobrazit více

Ovoce a mléko do školy

Ovoce a mléko do školyOvoce a mléko do školy

Mgr. Radka Březíková, 5. 10. 2020 Zobrazit více

Praktický přírodopis v 7. tř.

Praktický přírodopis v 7. tř.Praktický přírodopis v 7. tř.

Mgr. Radka Březíková, 2. 10. 2020 Zobrazit více

Český den proti rakovině, 30.9.2020

Český den proti rakovině, 30.9.2020Český den proti rakovině, 30.9.2020

I žáci a učitelé naší školy se dnes připojili k 24. ročníku celonárodní veřejné sbírky. Za 20,- Kč jsme si mohli o přestávce koupit krásnou žlutou kytičku, kterou prodávaly žákyně 9. ročníku.

Kytičku lze koupit tké ve formě e-kytičky díky odeslání dárcovské sms ve tvaru DMS KVET 30 nebo DMS KVET 60 na číslo: 87 777.

Sbírku organizuje Liga proti rakovině Praha již 30 let.

Mgr. Radka Březíková, 1. 10. 2020 Zobrazit méně

Ruční práce 5.- 9. tř.

Ruční práce 5.- 9. tř.Ruční práce 5.- 9. tř.

Mgr. Radka Březíková, 1. 10. 2020 Zobrazit více

Sběr starého papíru

Sběr starého papíruSběr starého papíru

Mgr. Radka Březíková, 28. 9. 2020 Zobrazit více

Pozorování v přírodě a exkurze na farmu Zdeňka - 3. třída

Pozorování v přírodě a exkurze na farmu Zdeňka - 3. třídaTento týden jsme si ve třetí třídě užívali výuku prvouky venku. Nejdříve jsme pozorovali zvířata ve vodě i její blízkosti a skvěle jsme si užili den v Porubě.

Mgr. Martina Urbanová, 17. 9. 2020 Zobrazit více

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 12.9.2020