Podzimní WocaBee šampionát

V pondělí 9. listopadu se žáci naší školy zapojí do celočeské soutěže v učení cizích jazyků s názvem Podzimní WocaBee šampionát. Ve druhém ročníku soutěže v procvičování slovíček mezi sebou soupeří žáci od základních škol až po gymnázia, a to nejen v Česku, ale i na Slovensku.

V našem okrese se nejusilovnějšími žáky v prvním kole soutěže stali žáci třídy 9. němčina (p.uč. Valoušková). Během prvního týdne šampionátu získali v aplikaci skvělý výsledek – jejich průměrný denní počet bodů (tzv. WocaPoints) na žáka byl v okresním kole až 366! Stali se tak okresními WocaBee šampiony a postupují do krajského kola, které probíhá od 17. do 20. listopadu 2020. Držme našim žákům palce, aby byli úspěšní i nadále a probojovali se až do Česko-slovenského finále Podzimního WocaBee šampionátu v prosinci.

WocaBee_Video_Navod_CZ-page-001

Zanechte nám Váš názor na událost

2020-11-12 8:00 am 2020-11-12 12:30 pm Europe/Prague Podzimní WocaBee šampionát V pondělí 9. listopadu se žáci naší školy zapojí do celočeské soutěže WocaBee šampionát ..... Školní 223, 753 66 Hustopeče nad Bečvou
Přidat do kalendáře
Do akce jste již vstoupil.
Děkuji! Do akce jste se připojili.