70. výročí Základní školy Hustopeče nad Bečvou

Vážení rodiče, přátelé a příznivci školy,

v letošním roce si Základní škola Hustopeče nad Bečvou připomíná 70 let od otevření nové budovy školy.           Dovolte mi proto, abychom vás pozvali na oslavy tohoto jubilea, které proběhnou v neděli 11. září 2022.

Interaktivní program Dne otevřených dveří začíná v 8.30 a je připraven tak, aby si přišli na své návštěvníci všech věkových kategorií. Neváhejte proto vzít s sebou celou rodinu a užít si nedělní dopoledne ve škole.

Od 13.30 jsme si pro vás s žáky naší školy připravili v hustopečském kulturním domě zábavný program            –   školní akademii.

Jste srdečně zváni

za Základní školu Hustopeče nad Bečvou

Mgr. Jaroslav Bečák,  ředitel školy

• eva peřinová
    /

škola je krásná a teď i moderní a nová tělocvična i nové třídy jsou moc pěkné. Jen mi tam chybí výuka k práci ať dílny nebo zahrada a nevím učí se děti i něco o vaření?

Dobrý den paní Peřinová,
      děkujeme za krásné hodnocení.
      K vaší otázce, ve škole je vyučován povinný předmět Ruční práce, ve kterém se žáci seznamují mimo jiné i se základy vaření. Kromě povinného předmětu ještě v rámci zájmových kroužků nabízíme kroužky vaření pod názvem Hustopečský masterschef.
      Jaroslav Bečák

Komentáře nejsou povoleny.